К О М П ' Ю Т Е Р Н А
Т Е Х Н І К А

 

     
 
 

Комп'ютерна техніка, яка вважалася сучасною ще декілька років тому, вже не відповідає теперішнім вимогам. Проте, скільки коштів Ви готові інвестувати в засоби обробки інформації сьогодні, щоб відчути ефект завтра?

Фірма "Софтланд" має офіційний статус Інтегратор продуктів Intel (Intel Product Integrator). Ретельно підібрані конфігурації із застосуванням комплектуючих від Intel та інших лідерів комп'ютерної індустрії, дозволяють нам стверджувати про високу якість вироблених нами комп'ютерів, які здатні вирішувати широкий спектр складних завдань, як сьогодні, так і завтра.

Зробіть правильний вибір, і Ви отримаєте комп'ютер, готовий до самої відповідальної роботи - від діловодства і автоматизації бухгалтерського обліку до графічного дизайну та побудови інформаційних систем.

Комп'ютер Софтланд швидкий, стильний та надійний -
необхідний інструмент Вашого бізнесу !

Фірма "Софтланд" пропонує широкий асортимент якісної комп'ютерної техніки від кращих виробників.

- лазерні та струменеві принтери
- сканери
- модеми
- джерела безперебійного живлення
- мультімедійні засоби
- комп'ютерні аксесуари
- витратні матеріали

Про сервісне обслуговування

Підтримка Вашої комп'ютерної техніки у справному стані - це підтримка життєздатності Вашого ділового процесу. Несправна техніка - це зрив виробництва, втрата робочого часу, втрата інформації та зрештою втрата грошей.

Повністю запобігти неприємних несподіванок, пов'язаних з відмовою обладнання, неможливо. Але є доцільним зменшити ймовірність виникнення подібних ситуацій та мінімізувати час відтворення працездатності обладнання.

Своїм клієнтам фірма "Софтланд" пропонує послуги по сервісному обслуговуванню комп'ютерної техніки, яка включає:

- діагностику несправностей
- ремонт апаратної частини
- настроювання програмного забезпечення
- відтворення втраченої інформації
- профілактичні заходи